Rallye Monte-Carlo 1982
Informacje Ogólne
- Wcześniejsze Edycje 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024 (46)
- Data 17. - 21. stycznia 1982
- Strefa czasowa UTC+1
- Kraj Monako
- Długość całkowita 4082.71 km
- www https://acm.mc/
- Miejsce Automobile Club de Monaco
- Wyniki ewrc-results.com
- Tagi Monte, RMC, Montecarlo, Monaco, Col de Turini Carte du parcours, Horaires, Parcours et cartes, ES, Carte ES, Carte générale, timing complet, itinéraire, itinéraire horaire, cartes des spéciales, Timing carte parcours es especial, essais, Plans parc d’assistance, plans, horaires, spectateurs programme, routes concurrents, plan, cartes, Epreuve spéciale, programme, Tracé, accès, Plan des Spéciales Rallye Monte-Carlo 1982 trasa, Rallye Monte-Carlo 1982 Rajd, Rallye Monte-Carlo 1982 mapa rajdu, Rallye Monte-Carlo 1982 rajdu, Rallye Monte-Carlo 1982 harmonogram, Rallye Monte-Carlo 1982 OS, Rallye Monte-Carlo 1982 Odcinek Specjalny, Rallye Monte-Carlo 1982 Mapy
- Last updated 21 grudnia 2023 - 09:34:20 UTC
- Mapowany przez Dimitri
- Powiązane rajdy
Mistrzostwa
Przewodnik
sobota 16. stycznia 1982 pokaż na mapie | |||||
Ceremonia Startu (Bad Homburg) | ??:?? |
|
|||
Ceremonia Startu (Barcelona) | ??:?? |
|
|||
Ceremonia Startu (The Hague) | ??:?? |
|
|||
Ceremonia Startu (Lausanne) | ??:?? |
|
|||
Ceremonia Startu (London) | ??:?? |
|
|||
Ceremonia Startu (Monaco) | ??:?? |
|
|||
Ceremonia Startu (Paris) | ??:?? |
|
|||
Ceremonia Startu (Rome) | ??:?? |
|
|||
Ceremonia Startu (Wroclav) (ANULOWANY) | ??:?? |
|
|||
niedziela 17. stycznia 1982 pokaż na mapie | |||||
Park Fermé (Aix-les-Bains) | ??:?? |
|
|||
OS 1 | Veniper - La Feclaz | 14.24 km | 20:52 | ||
OS 2 | Bellecombette - le Sappey en Chartreuse | 43.88 km | 21:44 | ||
OS 3 | St Barthelemy de Sechilienne - Lavaldens | 19.36 km | 23:35 | ||
niedziela - Total Special Stage Distance | 77.48km | 10 % | |||
poniedziałek 18. stycznia 1982 pokaż na mapie | |||||
OS 4 | Pont du Fosse - Romette | 16.0 km | 01:34 | ||
OS 5 | Savines Gare - Jct D41/D | 16.3 km | 02:33 | ||
OS 6 | Col des Garcinets | 22.87 km | 03:57 | ||
OS 7 | Trigance - Chateauvieux 1 | 28.53 km | 07:09 | ||
OS 8 | Les 4 Chemins 1 | 15.48 km | 08:13 | ||
OS 9 | Loda - Luceram 1 | 16.52 km | 10:11 | ||
Park Fermé (Monaco) | ??:?? |
|
|||
poniedziałek - Total Special Stage Distance | 115.7km | 15 % | |||
wtorek 19. stycznia 1982 pokaż na mapie | |||||
OS 10 | Moulinet - La Bollene Vesubie 1 | 22.4 km | 07:02 | ||
OS 11 | Pont des Miolans - St Auban 1 | 24.28 km | 08:59 | ||
OS 12 | Col de Faye | 11.78 km | 12:10 | ||
OS 13 | Les Savoyons - Sigoyer | 31.88 km | 13:00 | ||
Przegrupowanie (Gap) | ??:?? |
|
|||
OS 14 | St Michel des Portes - St Barthelemy du Gua | 36.63 km | 19:22 | ||
OS 15 | St Jean en Royans - La Chapelle en Vercors | 38.67 km | 21:46 | ||
wtorek - Total Special Stage Distance | 165.64km | 22 % | |||
środa 20. stycznia 1982 pokaż na mapie | |||||
OS 16 | St Bonnet le Froid - St Bonnet le Froid | 25.72 km | 01:00 | ||
OS 17 | Le Moulinon - Antraigues | 36.97 km | 02:59 | ||
Przegrupowanie (Vals-les-Bains) | ??:?? |
|
|||
OS 18 | Le Souche - Jct D239/N | 27.4 km | 07:36 | ||
OS 19 | Burzet - Mezilhac | 33.11 km | 08:58 | ||
OS 20 | St Nazaire le Desert - La Motte Chalancon | 23.66 km | 11:55 | ||
OS 21 | Montauban S/Ouveze - Laborel | 20.51 km | 13:19 | ||
OS 22 | Col du Corobin 1 | 16.17 km | 15:27 | ||
Park Fermé (Monaco) | ??:?? |
|
|||
środa - Total Special Stage Distance | 183.54km | 25 % | |||
czwartek 21. stycznia 1982 pokaż na mapie | |||||
OS 23 | Col de la Madone - Col des Banquettes | 18.44 km | 18:42 | ||
OS 24 | Moulinet - La Bollene Vesubie 2 | 22.4 km | 20:02 | ||
OS 25 | St Sauveur - Beuil | 21.91 km | 21:25 | ||
OS 26 | Pont des Miolans - St Auban 2 | 24.28 km | 22:48 | ||
czwartek - Total Special Stage Distance | 87.03km | 12 % | |||
piątek 22. stycznia 1982 pokaż na mapie | |||||
OS 27 | Puimichel - Jct. D12/D | 22.72 km | 01:26 | ||
OS 28 | Col du Corobin 2 | 16.219 km | 03:19 | ||
OS 29 | Trigance - Chateauvieux 2 | 28.53 km | 04:42 | ||
OS 30 | Les 4 Chemins 2 | 15.48 km | 05:46 | ||
OS 31 | Bouyon - Roquesteron | 18.95 km | 06:48 | ||
OS 32 | Loda - Luceram 2 | 16.52 km | 08:17 | ||
Ceremonia Mety (Monaco) | ??:?? |
|
|||
piątek - Total Special Stage Distance | 118.419km | 16 % | |||
Total Special Stage Distance | 747.809km | ||||
Total Liaison Distance | 3334.901km | ||||
Total Rally Distance | 4082.71km |
Lokalny Czas: 15:16 [UTC+1]
Dziennik Zmian
2023/12/21 09:34 UTC, v1:+ added concentration run start and finish locations
+ added parc fermé locations
+ added regrouping locations
+ fixed junction glitches
(thx @ Antti!)
keyboard_arrow_up
keyboard_arrow_up
Współrzędne GPS
Współrzędne
GEO QR-Code
Pokaż Ikony
keyboard_arrow_down