Rallye Monte-Carlo 1986
Informacje Ogólne
- Uwaga
-
- Start and Finish locations are inaccurate
- Wcześniejsze Edycje 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024 (46)
- Data 19. - 24. stycznia 1986
- Strefa czasowa UTC+1
- Kraj Monako
- Długość całkowita 3984.0 km
- www https://acm.mc/
- Miejsce Automobile Club de Monaco
- Wyniki ewrc-results.com
- Tagi Monte, RMC, Montecarlo, Monaco, Col de Turini Carte du parcours, Horaires, Parcours et cartes, ES, Carte ES, Carte générale, timing complet, itinéraire, itinéraire horaire, cartes des spéciales, Timing carte parcours es especial, essais, Plans parc d’assistance, plans, horaires, spectateurs programme, routes concurrents, plan, cartes, Epreuve spéciale, programme, Tracé, accès, Plan des Spéciales Rallye Monte-Carlo 1986 trasa, Rallye Monte-Carlo 1986 Rajd, Rallye Monte-Carlo 1986 mapa rajdu, Rallye Monte-Carlo 1986 rajdu, Rallye Monte-Carlo 1986 harmonogram, Rallye Monte-Carlo 1986 OS, Rallye Monte-Carlo 1986 Odcinek Specjalny, Rallye Monte-Carlo 1986 Mapy
- Last updated 20 grudnia 2023 - 12:04:16 UTC
- Mapowany przez Dimitri
- Powiązane rajdy
Mistrzostwa
Przewodnik
sobota 18. stycznia 1986 pokaż na mapie | |||||
Ceremonia Startu (Bad Homburg) | ??:?? |
|
|||
Ceremonia Startu (Barcelona) | ??:?? |
|
|||
Ceremonia Startu (Lausanne) | ??:?? |
|
|||
Ceremonia Startu (Monaco) | ??:?? |
|
|||
Ceremonia Startu (Paris) | ??:?? |
|
|||
Ceremonia Startu (Sestriere) | ??:?? |
|
|||
niedziela 19. stycznia 1986 pokaż na mapie | |||||
Park Fermé Wjazd (Aix-les-Bains) | 05:43 |
|
|||
Park Fermé Wyjazd (Aix-les-Bains) | 13:15 |
|
|||
OS 1 | D206 - Aillon-le-Vieux | 2.6 km | 14:33 | ||
OS 2 | La Soffaz - Samuaz | 9.1 km | 16:43 | ||
OS 3 | Chamoux - La Table | 13.7 km | 17:31 | ||
OS 4 | Saint-Pierre d'Allevard - Theys | 13.0 km | 18:24 | ||
OS 5 | Veniper - La Feclaz | 14.4 km | 20:03 | ||
OS 6 | Café Carret - Le Sappey-en-Chartreuse | 44.0 km | 20:56 | ||
Park Fermé Wjazd (Aix-les-Bains) | 23:21 |
|
|||
niedziela - Total Special Stage Distance | 96.8km | 11 % | |||
poniedziałek 20. stycznia 1986 pokaż na mapie | |||||
Park Fermé Wyjazd (Aix-les-Bains) | 10:00 |
|
|||
OS 7 | Saint-Sauveur-en-Rue - Saint-Régis | 16.5 km | 14:16 | ||
OS 8 | Saint-Bonnet-le-Froid - Saint-Bonnet-le-Froid | 26.0 km | 15:19 | ||
OS 9 | Bif. D532 - D228 - Lalouvesc | 18.7 km | 16:02 | ||
OS 10 | Le Moulinon - Antraigues | 37.2 km | 17:55 | ||
OS 11 | La Souche - Bif. D239/N | 27.7 km | 19:15 | ||
Park Fermé Wjazd (Grospierres) | 21:25 |
|
|||
poniedziałek - Total Special Stage Distance | 126.1km | 14 % | |||
wtorek 21. stycznia 1986 pokaż na mapie | |||||
Park Fermé Wyjazd (Grospierres) | 08:25 |
|
|||
OS 12 | Burzet - Burzet | 45.4 km | 09:58 | ||
OS 13 | Bif. D558/D262 - Saint-Montan | 31.0 km | 12:04 | ||
Przegrupowanie (Vaison-la-Romaine) | ??:?? |
|
|||
OS 14 | D40 - Savoillan | 17.0 km | 16:13 | ||
OS 15 | Bif. D30/D130 - Rosans | 31.0 km | 18:02 | ||
OS 16 | La Motte Chalançon - Saint-Nazaire-le-Désert | 23.7 km | 19:11 | ||
OS 17 | Saint-Jean-en-Royans - Bif. D76/D | 32.2 km | 21:44 | ||
OS 18 | Glandage - Bif. D539/N | 13.5 km | 23:35 | ||
wtorek - Total Special Stage Distance | 193.8km | 22 % | |||
środa 22. stycznia 1986 pokaż na mapie | |||||
OS 19 | Les Savoyons - Sigoyer | 32.2 km | 00:30 | ||
Park Fermé Wjazd (Gap) | 01:30 |
|
|||
Park Fermé Wyjazd (Gap) | 05:30 |
|
|||
OS 20 | Chorges - Embrun | 30.0 km | 06:03 | ||
OS 21 | Bif. N94/D994D - Saint-Sauveur | 20.0 km | 07:00 | ||
OS 22 | Bif. C1/D1 - Bayons | 22.7 km | 08:39 | ||
OS 23 | Sisteron - Thoard | 37.1 km | 09:46 | ||
OS 24 | Trigance - Castellane | 33.8 km | 12:21 | ||
OS 25 | Bif. D2211/D5 - Bif. D10/D17 | 30.5 km | 13:36 | ||
Park Fermé Wjazd (Monaco) | 16:30 |
|
|||
wtorek - Total Special Stage Distance | 206.3km | 23 % | |||
czwartek 23. stycznia 1986 pokaż na mapie | |||||
Park Fermé Wyjazd (Monaco) | 10:15 |
|
|||
OS 26 | Bif. D53/D22 - Peille 1 | 18.0 km | 11:38 | ||
OS 27 | Moulinet - La Bollène-Vésubie 1 | 22.4 km | 12:59 | ||
OS 28 | Saint-Sauveur-sur-Tinée - Beuil 1 | 22.0 km | 14:23 | ||
OS 29 | Puget-Théniers - Toudon | 28.5 km | 15:55 | ||
OS 30 | Loda - Lucéram 1 | 16.5 km | 17:24 | ||
Przegrupowanie Wjazd (Monaco) | 18:45 |
|
|||
Przegrupowanie Wyjazd (Monaco) | 20:45 |
|
|||
OS 31 | Bif. D53/D22 - Peille 2 | 18.0 km | 22:08 | ||
OS 32 | Moulinet - La Bollène-Vésubie 2 | 22.4 km | 23:29 | ||
czwartek - Total Special Stage Distance | 147.8km | 17 % | |||
piątek 24. stycznia 1986 pokaż na mapie | |||||
OS 33 | Saint-Sauveur-sur-Tinée - Beuil 2 | 22.0 km | 00:53 | ||
OS 34 | Puget-Théniers - Saint-Auban | 38.4 km | 02:25 | ||
OS 35 | Les 4 Chemins - Bif. D10/D17 | 33.5 km | 03:49 | ||
OS 36 | Loda - Lucéram 2 | 16.5 km | 05:42 | ||
Ceremonia Mety (Monaco) | 07:10 |
|
|||
czwartek - Total Special Stage Distance | 110.4km | 13 % | |||
Total Special Stage Distance | 881.2km | ||||
Total Liaison Distance | 3102.8km | ||||
Total Rally Distance | 3984.0km |
Lokalny Czas: 15:16 [UTC+1]
Dziennik Zmian
2023/12/19 07:39 UTC, v1:+ added Park Fermé locations
+ fixed junction glitches
2023/12/20 12:04 UTC, v2:
+ added concentration run start and finish locations
+ added parc fermé locations
(thx @ Antti!)
keyboard_arrow_up
keyboard_arrow_up
Współrzędne GPS
Współrzędne
GEO QR-Code
Pokaż Ikony
keyboard_arrow_down